Hakkımızda

Sanat Prefabrik Sürekli iyileştirme felsefesiyle, her müşteri şikayetini ar-ge için bir fırsat kabul ederek sürecin daha iyi yönetilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmayı hedeflemekteyiz.The bayless school district has https://paper-writer.org/ cut bus service for all paper writing service its students

Biz Kimiz?

S

anat Prefabrik konusunda deneyimli ve uzman kadrosu, modern hizmet anlayışı ile kalite ve satış sonrası hizmetlerinden ödün vermeden Türkiye’nin en seçkin markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.
Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Açıklık, Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.

Daha Fazla Bilgiye mi İhtiyacınız Var?

Sanat Prefabrik Olarak Sizlere En Kaliteli Yaşam Alanlarını Üretmek İçin Çalışıyoruz.

shadow

Neden Sanat Prefabrik?

1. Sektöründe Öncü

Hazır yapıların üretiminde kullanılan hammaddelerin tamamını kendi entegre tesislerimizde üreten, dünyanın tek hazır yapı üreticisiyiz

2. Zamanında Teslimat

Müşteri beklentilerinin ötesinde sunduğumuz kaliteli ve zamanında hizmet ile fark yaratırız.

3. Çevreci Çalışmalar

Teknolojimiz ve kullandığımız malzemelerle ekolojik duyarlılığımızı yansıtır, sürdürülebilirlik bilinci ile hareket ederiz.

4. Sürekli Gelişim ve Arge

Sahip olduğumuz ileri teknolojili üretim hatları ve makine parkurumuz ile yenilikçi, yaratıcı ve esnek çözümler sunarız.

En Çok Tercih Edilen Ürün Grupları

Prefabrik Ev / 82%
Prefabrik Konteyner / 90%
Prefabrik Hangar / 80%
Prefabrik Villa / 51%